Kroužky pro školní rok 2018/2019
Kroužky vedené pedagogy začínají týdnem od 1. října 2018 končí týdnem od 27. května 2019.
Platbu za kroužek proveďte prosím převodem na účet školy - ČÚ 4236061/ 0100, variabilní číslo dostane žák od učitele nebo lektora.
Na požádání možno také v hotovosti v kanceláři školy (prosíme v úředních hodinách).
Platbu za 1. pololetí je třeba uhradit do 12. října 2018 a platbu za 2. pololetí je třeba uhradit do 11. ledna 2019, jinak bude vaše dítě z kroužku vyloučeno. Odhlášení z kroužku je možné pouze v pololetí u vedoucího kroužku na základě vyplněné a podepsané Odhlášky z kroužku. Odhláška ke stažení ZDE
Kroužek bude otevřen při minimálním počtu žáků 10.
Vyplněnou přihlášku žák odevzdá třídnímu učiteli nejpozději 21. září 2018. Přihláška ke stažení ZDE
Zákonný zástupce bere na vědomí, že je třeba žáka řádně omlouvat.
Organizované školou
|
NÁZEV |
LEKTOR |
DEN A ČAS |
TŘÍDY |
CENA za pololetí |
PŘIHLÁŠKY |
|
1 |
Čeština pro cizince |
Renáta Havelková |
Pondělí 7,10 – 7,40 a Středa 7,10 – 7,40 |
1. – 9. |
Zdarma (hrazeno z fondu EU-šablony) |
Třídnímu učiteli
|
otevřeno |
2 |
Klub rozvoje logiky a deskových her |
Petr Stuchlík, Michaela Matějková |
Pondělí 14,00 – 15,30 |
4. – 9. |
Zdarma (hrazeno z fondu EU-šablony) |
Třídnímu učiteli
|
otevřeno |
3 |
Na slovíčko čtenářský klub |
Michaela Matějková |
Úterý 14,00 – 15,30 |
4. – 9. |
Zdarma (hrazeno z fondu EU-šablony) |
Třídnímu učiteli
|
otevřeno |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Počítačová grafika |
Jan Hamerník |
Pondělí 13.45 – 14.30 |
2. – 5. |
750,- |
Třídnímu učiteli
|
otevřeno |
2 |
Aplikační software pro I. stupeň (Word, Excel, PowerPoint) |
Jan Hamerník |
Pondělí 13.15 – 14.00 |
2. - 5. |
750,- |
Třídnímu učiteli |
NEKONÁ SE |
3 |
Procvičování matematiky/ příprava na SŠ (9. r.) |
Jan Hamerník |
Čtvrtek 15.30 – 16.15 |
9. A |
750,- |
Třídnímu učiteli |
NEKONÁ SE |
4 |
Výtvarný kroužek, keramika |
Gabriela Suchá Karolína Valerová |
Pondělí 14.30 – 16.00 |
|
1400,- |
Třídnímu učiteli |
otevřeno |
5 |
Kroužek francouzštiny, začátečníci |
Tereza Ondračková |
Úterý 14.15 – 15.00 |
6. – 9. |
750,- |
Třídnímu učiteli
|
NEKONÁ SE |
6 |
Tanečky – mladší |
Kristýna Blažková Karolína Valerová |
pondělí 14.15 – 15.00 |
|
750,- |
Třídnímu učiteli
|
NEKONÁ SE |
7 |
Tanečky - starší |
Kristýna Blažková |
pondělí 15.15 – 16.00 |
|
750,- |
Třídnímu učiteli
|
NEKONÁ SE |
8 |
Dramatický výchova - mladší |
Kristýna Blažková
|
Čtvrtek 14.15 – 15.00 |
|
750,- |
Třídnímu učiteli
|
otevřeno |
9 |
Instrumentální soubor |
Alena Rakoušová |
Čtvrtek 12.45 – 13.45 |
2. – 5. |
750,- |
Třídnímu učiteli |
NEKONÁ SE |
10 |
Korálkování |
Markéta Macháčková |
Středa nebo pátek 14.15 – 15.45 |
4. – 9. |
1000,- |
Třídnímu učiteli |
otevřeno |
11 |
Kung-fu |
Magdaléna Šedivá |
Pondělí 14.00 – 15.00 |
|
750,- |
Třídnímu učiteli |
Organizované externími lektory
|
NÁZEV |
LEKTOR |
DEN A ČAS |
TŘÍDY |
CENA za pololetí |
PŘIHLÁŠKY |
|
1 |
English for begginers – začátečníci foundation |
Nick Wilson – rodilý mluvčí |
Čtvrtek 14.15 – 15.15 |
1. – 5. |
2100,- (celý rok 3600,-) |
Třídnímu učiteli
|
NEKONÁ SE |
2 |
American culture club - pokročilí |
Nick Wilson – rodilý mluvčí |
Čtvrtek 15.30 – 16.30 |
6. -9. |
2100,- (celý rok 3600,-) |
Třídnímu učiteli
|
NEKONÁ SE |
3 |
Veselá věda |
Oldřich Ouzký |
Úterý 14.15 – 15.15 |
1. – 5. |
|
Třídnímu učiteli
|
|
4 |
Sportovní hry |
Paní Machová |
Středa 14.00 – 15.00 |
1. – 4. |
|
otevřeno | |
5 |
Bricks 4 Kidz |
Paní Matějovská |
Středa 14.00 – 14.50 |
1. – 5. |
1700,- od října |
pmatejovska@bricks4kidz.com |
|
6 |
Parkour |
Petra Rázlová |
Čt:15.30 – 16.25 16.30 – 17.25 Út:17,45 – 18,40 18,45 – 19,40 |
Od 8 let |
3590,- |
|
|
7 |
plavání |
Andrea Tretter |
středa 14.45 – 15.30 |
1. – 5. třída |
270,-/lekce |
|
|
8 |
Gymnastika |
Paní Machová |
Pondělí 15.00 – 16.00 |
|
1400,-/24 lekcí Říjen - duben |
602 566 260 |
|
9 |
Florbal – Olymp Praha |
Pan Staněk
|
Středa 15.00 – 16.00
16.00 – 17.00 |
1. – 3.
4. – 6. |
900,-
3. 10. první lekce 29. 5. poslední |
ing. Tomáš Staněk
|
|
10 |
Kutil junior |
Paní Stanová |
Středa 14.00 – 15. 00 |
1. – 5. |
1990,- |
přihlášky na www.kutiljunior.cz |
|
11 |
Gymnastika pro děti |
|
Pondělí 16.00 – 17.00 |
|
1800,- (od 1. 10.) |
|
|
12 |
Inline bruslení
|
|
Čtvrtek 14.00 – 15.15 |
1. – 5. |
840,-/ 6 lekcí Od 20. 9. |
|
|
13 |
Kroužek AJ s rodilým mluvčím |
Easyspeak |
úterý |
1.-2. tř. 13.15 - 14.00 3.-4. 14.10 – 14.55 5. 15.05 – 15.50 6.-9. 16.00 - 16.45 |
|
773 138 533, 723 370 442 |
|
14 |
|
Úterý čtvrtek |
1. -5. 15.00 – 16.00 6. -9. 16.00 – 17.00
|
2000,- |
775 644 854 |
||
15 | Krav maga | Jana Demel | úterý |
15.30 - 16.20 (6 až 9 let) 16.30 - 17.30 (10 až 15 let) |
kravjunior.cz; jana.demel@krav-maga.cz; 721 328 063 |
Kroužky pro školní rok 2017/2018
Platbu za kroužek proveďte prosím do 13. října 2017 převodem na účet školy - ČÚ 4236061/ 0100,
variabilní číslo dostane žák od učitele nebo lektora.
(Na požádání možno také v hotovosti v kanceláři školy (prosíme v úředních hodinách).
KROUŽEK |
SKUPINA |
DEN |
ČAS |
VYUČUJÍCÍ |
CENA / POL |
|
Angličtina – začátečníci * |
4. třída |
ST |
12:45 – 13:30 |
Petra Novotná |
750 Kč |
otevřeno |
Angličtina – mírně pokročilí * |
5. třída |
ÚT |
12:45 – 13:30 |
Petra Novotná |
750 Kč |
otevřeno |
Angličtina – pokročilí * |
6. a 7. třída |
PO |
14:15 – 15:00 |
Zdenka Martínková |
750 Kč |
NE |
Dramatická výchova I |
I. stupeň |
ÚT |
14:00 – 15:00 |
Kristýna Blažková |
750 Kč |
otevřeno |
Dramatická výchova II |
II. stupeň |
ÚT |
16:00 – 17:00 |
Marcela Puldová |
750 Kč |
otevřeno |
Počítačová grafika |
I. stupeň |
PO |
14:00 - 14:45 |
Jan Hamerník |
750 Kč |
otevřeno |
Klub mladého diváka |
od 13 let |
4 představení / rok |
Kateřina Hrečínová |
430 Kč |
NE | |
Klub deskových her |
4. – 9. třída |
PO |
14:15 – 15:45 |
Petr Stuchlík |
750 Kč |
NE |
Kung-fu |
|
PO |
14:00 – 15:00 |
Magdaléna Šedivá |
750 Kč |
otevřeno |
Matematika pro 7. třídu |
7. třída |
PO |
14:00 – 15:00 |
Eva Ondrejková |
750 Kč |
otevřeno |
Matematika - příprava na SŠ |
8. a 9. třída |
PO |
15:30 – 16:15 |
Jan Hamerník |
750 Kč |
otevřeno |
Pěstitelství |
II. stupeň |
ST |
15:00 – 16:00 |
Jan Hamerník |
750 Kč |
NE |
Tancování ** |
mladší |
PO |
14:15 – 15:00 |
Marcela Puldová Gabriela Dygrínová |
750 Kč |
otevřeno |
starší |
PO |
15:15 – 16:00 |
||||
Výtvarná výchova |
bez omezení |
ÚT |
15:30 – 17:00 |
Gabriela Dygrínová |
1400 Kč |
otevřeno |
Některé kroužky nebyly otevřeny kvůli malému počtu zájemců.
Otevřené kroužky a mimoškolní aktivity pro školní rok 2016/2017
Platbu za kroužek proveďte prosím převodem na účet školy - ČÚ 4236061/ 0100, variabilní číslo dostane žák od učitele nebo lektora.
Na požádání možno také v hotovosti v kanceláři školy (prosíme v úředních hodinách).
- Příprava na cambridské zkoušky YLE.
Starters 3.- 4. třída - pondělí 12.45 - 13.30; Movers 5. třída - středa 12.45 - 13.30
vede Mgr. Petra Novotná
- Hudebně - dramatická výchova pro I. i II. stupeň – úterý 13.40 – 14.40 a 14.40 – 15. 40
vede Mgr. Marcela Puldová (nepovinný předmět, ne 1. třída) - Výtvarný kroužek – úterý 15.30 – 17.00 - vede Mgr. Gabriela Dygrínová (netradiční techniky, rozvoj kreativity – grafika, animace)
- Taneční kroužek – pondělí od 14,30 sál ZUŠ - vede Mgr. Gabriela Dygrínová a Mgr. Marcela Puldová (mix tanečních stylů)
- Kung-fu – pondělí 15.00 – 16.00 a 16.00 – 17.00 - vede lektor Jan Poláček (obrana s využitím síly soupeře ve svůj prospěch, vhodné pro každé dítě kteréhokoliv věku i výkonnosti
- Fyzikální a chemické pokusy pro I. stupeň – čtvrtek 14.00 – 15.00 - vede Mgr. Petr Stuchlík
-
Hrátky s gymnastikou - základy gymnastického tréninku (akrobacie, trampolína, nářadí) - úterý 14.30-15.30 ve školní tělocvičně. Kroužek pro děti 1.-4. ročníku. Možnost přistoupit do kroužku v listopadu s poměrnou platbou do konce pololetí. Kontakt paní Machová, tel. 602566260.
Nabídka kroužků a mimoškolních aktivit na školní rok 2016/2017
- Příprava na cambridské zkoušky YLE.
Starters 3.- 4. třída - pondělí 12.45 - 13.30; Movers 5. třída - středa 12.45 - 13.30
vede Mgr. Petra Novotná
- Hudebně - dramatická výchova pro I. i II. stupeň – úterý 13.40 – 14.40 a 14.40 – 15. 40
vede Mgr. Marcela Puldová (nepovinný předmět, ne 1. třída) - Výtvarný kroužek – úterý 15.30 – 17.00 - vede Mgr. Gabriela Dygrínová (netradiční techniky, rozvoj kreativity – grafika, animace)
- Taneční kroužek – pondělí od 14,30 sál ZUŠ - vede Mgr. Gabriela Dygrínová a Mgr. Marcela Puldová (mix tanečních stylů)
- Klub mladého diváka – vede Mgr. Kateřina Hrečínová (návštěva divadel, cca 1 za měsíc)
- Tvůrčí psaní – pondělí 14.00 – 15.00 - vede Mgr. Kateřina Hrečínová ( např. tvorba školního časopisu)
- Kung-fu – pondělí 15.00 – 16.00 a 16.00 – 17.00 - vede lektor Jan Poláček (obrana s využitím síly soupeře ve svůj prospěch, vhodné pro každé dítě kteréhokoliv věku i výkonnosti)
- Sportovní hry pro 1. - 4. třídu – pondělí 14.15 – 15.00 - vede Mgr. Oldřich Ouzký
- Přírodovědný kroužek – pondělí 14.40 – 15. 40 - vede Bc. Zdenka Martínková
- Fyzikální a chemické pokusy pro I. stupeň – čtvrtek 14.00 – 15.00 - vede Mgr. Petr Stuchlík
Kroužky ve školním roce 2015/2016
Gymnastické hrátky
úterý 13,45 -14,30 h - GAA Agency
další kroužky na naší škole zajišťuje Centrum Fialka
Dětské kroužky s Fialkou
Vážení rodiče a milé děti,
Dětské a Mateřské centrum Fialka připravuje pro Vaše děti
v ZŠ J. A. Komenského pro školní rok 2014/2015 tyto zájmové kroužky
Florbal
pondělí 14.00 hod. – 14.45 hod.
Sportovní hry
úterý 14.45 hod. – 15.30 hod.
Moderní tanec a hip hop
středa 14.10 hod. – 14.55 hod.
Přihlásit se můžete také vyplněním a odesláním přihlášky,
kterou najdete na našich webových stránkách.
Děti se dostaví v uvedeném čase k hlavnímu vchodu školy,
kde si je náš lektor vyzvedne.
Družinové děti si lektor vyzvedne v družině.
Prosím informujte o uvolnění dítěte na kroužek i paní vychovatelku.
Děti, které bude lektor vyzvedávat v družině, musí mít poznamenáno v notýsku,
že budou odcházet s lektorem na kroužek.
Po skončení kroužku lektor tyto děti odvede zpět do družiny.
Kontakt:
Karlovo náměstí 557/30
Praha 2 120 00
tel.: 774 740 440, 271 742 893
fax: 267 311 660
email: info@centrumfialka.cz